Fotograf – ślub, WESELE, chrzest, KOMUNIA – dron, instax, race w cenie

1 z
Poprzednie Natępne

Szczegóły ogłoszenia

  • ID ogłoszenia: 1939

  • Data dodania: 12 maja 2022

  • Państwo: Polska

  • Miejscowość: Warszawa

  • Wyświetlenia: 276

  • Website:

Opis

Witam!

Mam na imię Beata i oferuję profesjonalne sesje zdjęciowe!

Z wielką przyjemnością wykonam każdy rodzaj sesji : ślubne, narzeczeńskie. urodzinowe. wieczory panieńskie, chrzty, komunie, sesje ciążowe itp itd.

Jestem po studiach filmowych. Pracuje również w Telewizji,
Dodatkowo oferuję możliwość filmów nakręconych z drona!

Fotografia to moja wielka pasja i będzie to dla mnie przyjemność jeśli to akurat dla Ciebie będę mogła wykonać taką sesje 🙂

Pracuje na profesjonalnym sprzęcie CANON + zdjęcia obrabiane są w programach Photoshop oraz Lightroom.

CENNIK :

1. Sesja narzeczeńska – 50 zdjęć profesjonalnie obrobionych + reszta zdjęć zrobionych na sesji bez obróbki. Album 20×20 na 28 stron. 10 odbitek wydrukowanych zdjęć. CENA : 500 zł.

2. CAŁY ŚLUB czyli kościół/USC + wesele do oczepin + reportaż z całego dnia przygotowań od samego rana – 180 zdjęć obrobionych + cała reszta wysłana bez obróbki. Album w formacie A4 na 40 stron, dwa albumy w formacie 20×20 na 28 stron, 50 wydrukowanych zdjęć, pendrive ze zdjęciami 64 gb. CENA : 2200 zł.

W tym pakiecie do dyspozycji macie państwo : zdjęcia z drona, kolorowe race, długie zimne ognie, kamera gopro, instax (jeden wkład 10 zdjęć).

3. Ślub w USC + sesja plenerowa pod urzędem – 50 zdjęć profesjonalnie obrobionych + reszta zdjęć wysłanych bez obróbki. Album 20×20 na 28 stron. 10 odbitek wydrukowanych zdjęć. CENA : 800 zł.

21 dni roboczych po sesji (zazwyczaj jest to znacznie szybciej) otrzymasz ode mnie paczkę, na wskazany przez Ciebie w umowie adres.
W skład paczki wchodzi : 50 odbitek zdjęć, podana dokładnie strona gdzie znajdują się zdjęcia online, album ze zdjęciami 40 stron A4, 2 x mini album na prezent dla rodziców na 28 stron, voucher na kolejne usługi, kod zniżkowy dla znajomych oraz wizytówkę.

Jak wygląda dzień w którym się spotykamy?

Przyjeżdżam rano pod wskazany przez Państwa adres. Jestem z Wami podczas przygotowań. Następnie wspólnie jedziemy do kościoła a na sam koniec jestem z Wami na przyjęciu weselnym.
Skupiam się na wszelkich detalach tego pięknego dnia. Staram się złapać wszystkie szczegóły od momentu przygotowań aż po samo wesele.
Ten dzień jest zarezerwowany tylko dla Was! To Państwo zdecydują o której mam przyjechać i o której mam skończyć swój dzień pracy. Wszystko mieści się w tej samej cenie 2200 zł. Nie pobieram żadnych dodatkowych opłat 🙂

Reszta cennika :

1. Sesja komunijna/chrzest – 40 zdjęć profesjonalnie obrobionych + wysyłka reszty zdjęć zrobionych już bez obróbki. Album 20×20 na 28 stron, 10 odbitek wydrukowanych zdjęć. CENA : 550 zł.

2. Sesja urodzinowa/lifestyle/rodzinna/ciążowa – 40 zdjęć profesjonalnie obrobionych + wysyłka reszty zdjęć zrobionych już bez obróbki. Album 20×20 na 28 stron. 10 odbitek wydrukowanych zdjęć. CENA 500 zł.

3. Wieczory panieńskie – 40 zdjęć profesjonalnie obrobionych + wysyłka reszty zdjęć zrobionych już bez obróbki. 400 zł. Album 20×20 na 28 stron. 10 odbitek wydrukowanych zdjęć. CENA 500 zł.

4. Sesja dla Twojego zwierzaka – 30 zdjęć profesjonalnie obrobionych. CENA 300 zł.

ZDJECIA DRONEM DO KAŻDEJ SESJI W CENIE!

Film dronem od 200 zł.

W przykładowych zdjęciach można zobaczyć przykład paczki jaka zostanie do Ciebie wysłana 🙂

Jestem w stanie wykonać każdego rodzaju sesję, także serdecznie zapraszam do kontaktu i jestem pewna, że się dogadamy (co do typu sesji oraz co do ceny) 🙂

Zdjęcia wykonuje na terenie Warszawy +/- 20km.
Dojeżdżam na terenie całej Polski oczywiście za odpowiednią dopłatą.

Moja strona internetowa : www.beatalucky.com

Instagram :
Beata Lucky

Zapraszam! Do zobaczenia 🙂

Komentarze

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone. *

Udało się! Dziękujemy za komentarz. Jesteśmy wdzięczni za Twoją ocenę.
You might have left one of the fields blank, or be posting too quickly