Jaki samochód do ślubu?

mega 8 sierpnia 2022 Brak komentarzy

Jaki samochód do ślubu?

Pojazd, którym młoda para podjeżdża po kościół lub urząd stanu cywilnego, to również element ślubnej stylistyki, który kształtuje wizerunek całej uroczystości.

Na polskim rynku pojawiło się w ostatnich latach wiele firm oferujących usługę wypożyczenia pojazdu weselnego. W grę wchodzi wiele opcji: limuzyna, auto sportowe, motocykl, dorożka, auta “specjalne”.

Zazwyczaj pomysł państwa młodych udaje się zrealizować. Idealnie, aby pojazd, którym przybędą do ślubu, nie był jedynie ładny, ale nawiązywał do stroju, zainteresowań lub zajęć jednego z państwa młodych czy też samego charakteru uroczystości.

Jest coraz więcej firm wypożyczających świetnie odrestaurowane auta z połowy minionego wieku. To prawdziwe cacka, które zachwycą, a może nawet wzruszą niektórych gości weselnych.

Przybycie do kościoła wozem strażackim będzie zupełnie naturalne, jeśli pan młody związany jest właśnie z tą służbą, przyjazd motocyklem w asyście grupy kolegów z klubu motocyklowego również dobrze wypadnie, gdy żeni się jeden z jego członków.

Para młoda ceniąca sobie ekologiczne podejście do życia rewelacyjnie zaprezentuje się na pomysłowo udekorowanych rowerach lub pasującym do tematu ślubu jak nic innego – tandemie!

Tak jak stroje państwa młodych powinny pasować do siebie, tak również pojazd pary młodej powinien być dopasowany do ich kreacji. Dorożka, biała suknia i frak idą w parze, lecz zamiana dorożki na auto sportowe wywoła raczej uśmiech niż uznanie w oczach gości.

Suknia panny młodej to z reguły kreacja sporych rozmiarów, ślubne auto powinno być więc przestronne i gwarantować jej komfort podróżowania oraz minimalizować ryzyko zniszczenia stroju.

Tagi :